1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Bluetooth Hoco modeli E25
  • Bateri ne standby deri ne 170 ore
  • 4 ore perdorim ne muzike 
  • Kapacitet baterie 80 mAh 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 38058

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (195)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 3000 L
3 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 700 L
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (22)
2 ne stok
6 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Hoco modeli E25

Komode ne qendrim me nje shirit te vogel plastik i cili vihet pas veshit

Materiali i kufjes eshte ABS

Versioni i Wireless eshte 4.2 dhe wireless chip eshte WT 

Kapaciteti i baterise eshte 80 mAh 

Koha qe njevojitet per nje karikim te plote eshte 2 ore 

Mund te degjoni muzike per 4 ore 

Ne standby kufja mund te qendroje deri ne 170 ore 

Gjuhet qe mund te perdoren jane gjuha kineze dhe angleze 

Permasat jane 63 x 14 x 22 mm

Specifikat

Marka Hoco

Produktet që keni parë

Reviews (0)