1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Bluetooth Hoco E32
  • Komunikim i lehte gate kohes qe beni aktivitete te tera
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33014

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (75)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (10)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Hoco E32.

Kufjet lidhen me Bluetooth me smartphone te ndryshem.

Pershtatet lehte me te dy veshet.

Cilesi e larte e zerit dhe ofrojne stabilitet te madh. 

Me buton ju lejon te pergjigjeni ose te perfundoni thirrjet.

Ideale kur jeni duke ecur me makine. 

Modeli Wireless eshte 4.2 WT. 

Ju mund te flisni ose degjoni muzike deri ne 3 ore maximumi me karikimin e plote. 

Bateria eshte 50 mAh dhe nevojiten 2 ore karikimi per te bere nje cikel karikimi te plote. 

Ne gjendje standby qendron 100 ore. 

Materiali i kufjes eshte ABS.

Permasat jane 71 x 38 x 10 mm.

Gjuha e cila ofron eshte Anglisht dhe Kineze. 

Specifikat

Marka Hoco
Garancia 3 muaj
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth
Permasat 71 x 38 x 10 mm

Produktet që keni parë