7 490 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Bluetooth Plantronics Explorer 500
  • Me 2 mikrofona dhe minimizues zhurmash
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16627

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (196)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
- 3000 L
3 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 700 L
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (22)
2 ne stok
6 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Plantronics Explorer 500

Lironi duart nga Telefoni

Kontrolloni Telefonin ose Tabletin tuaj nderkohe qe te dyja duart i keni te lira per punet tuaj te perditshme apo kur jeni ne makine. Perdorni komandat zanore te kufjes per te pyetur Sirin (iOS), Cortanen (Windows) ose Google (Android) per nevojat tuaja.

Audio e paster dhe ne vendet me te zhurmshme.

Mundeson audio HD e certifkuar nga te gjithe operatoret telefonik. Tekonlogji qe minimizon zhurmat e ambientit ne menyre qe zeri juaj te te degjohet paster dhe gjithashtu ju te degjoni sa me qarte personin me te cilin po bisedoni.

Kontroll zanor

Zgjidhni midis gjuhes Anglisht, Ferngjisht apo Spanjisht per te degjuar lajmerimet e kufjes suaj. Ju lajmeron kur eshte koha per karikim, kur humbet lidhja me telefonin etj.

Shume praktike

Fisha USB magnetike mund te perdoret dhe si mbajtese per kufjen duke e lidhur ne cante ose tek mbajtestja e celesave.

Shume e rehatshme: e testuar nga mbi 1000 persona per te provuar qe kufje eshte praktike dhe e rehatshme
- Me 2 mikrofona dhe minimizues zhurmash

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta

Reviews (0)