3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Bluetooth Plantronics M70/R
  • Minimizon zhurmat, eren dhe zerat ne sfond
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 15271

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (197)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 3000 L
3 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 700 L
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 800 L
2 590 Lekë
3 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (16)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Plantronics M70/R

Kufje e vogel dhe e lehte, nuk ju bezdis fare gjate perdorimit.

Menu zanore ne Anglisht, Spanjisht dhe Frengjisht, ju njofton sa bateri ka ngelur dhe sa kohe bisede.

Kontrolloni muzike nepermjet butonave pa patur nevoje te perdorni telefonin tuaj

Minimizon zhurmat, eren dhe zerat ne sfond

Kursen bateri. Kur eshte jashte zones se lidhjes me telefonin, kufja "qendron ne standby" dhe kursen bateri

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit
Me sa pajisje lidhet Me 2 Telefona/Tableta
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

Produktet që keni parë

Reviews (0)