1 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Bluetooth Pro 4

  • Kufje me lidhje bluetooth ne version 5.0
  • Degjoni muzike per 3-4 ore ne bateri 200 mAh
  • E pershtatshme me sistemet e operimit Android, iOS 13.2 apo me lart
  • Ergonomike, praktike per t'ju pergjigjur dhe telefonatave
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 60935

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
25 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 1000 L
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (32)
4 ne stok
SHITUR
5 990 Lekë
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (52)
3 ne stok
2 340 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 340 Lekë
I disponueshëm
2 700 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (26)
Nuk ka me gjendje
1 490 Lekë
Shitur (86)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (17)
2 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Bluetooth Pro 4

Kufje me lidhje bluetooth ne modelin Pro 4

Ne perdorim per 3-4 ore pa ndalim, per te degjuar muziken tuaj te preferuar

Me bateri ne kapacitet 30 miliAmper, per kufjet dhe 200 mAh per kutine mbajtese qe ofron kohe qendrimi standby deri ne 200 ore

Do ju duhet te karikoni kufjet ne vetem 1-1.5 ore per te degjuar muziken e preferuar ne 3-4 ore

Funksionojne ne lidhje ne distance deri ne 12 metra nga pajisja qe deshironi te lidhni

E pershtatshme me pajisjet me sistem operimi Android, iOS, Microsoft dhe te gjithe smartphonet qe suportojne lidhje me bluetooth

Per pajisjet iOS duhet te jene ne versionin 13.2 apo versione me te reja

Degjoni muziken e preferuar, pergjigjuni thirrjeve telefonike me lidhjen bluetooth ne versionin 5.0

Me panel kontrolli me prekje, per te kontrolluar thirrjet telefonike, kaluar ne kengen paraardhese apo pasardhese

Pasi te keni kryer lidhjen per here te pare me pajisjen, cdo here tjeter kufjet do te jene gati per perdorim dhe do ndizen e fiken automatikisht sapo te vendosni/hiqni nga kutia mbajtese

Ne paketim do te gjeni kufjet, fishen e karikimit te ngjashme me te iPhone dhe manualin e perdorimit

Ne dizajn ergonomik, ne stil dhe te pershtatshme

Pesha e kufjes: 4-5 grame

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews