3 190 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Me Mikrofon Maxell EB-BT Halo Earphones
  • Bluetooth V4.2
  • Kap deri ne 10 metra distance
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33448

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 699 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 299 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 700 L
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje te markes Maxell model EB-BT me Wireless dhe Bluetooth.

Per te degjuar muzike dhe per te folur ne telefon me mikrofon te integruar.

Bluetooth V4.2 kap deri ne 10 metra distance.

Audio e paster dhe efekt shume i mire basi.

Karikimi i plote kerkon 1.5 ore dhe mund ta perdorni deri ne 4 ore.

Shume praktike dhe te rehatshme.

Diametri i altoparlantit 10 mm.

Specifikat

Marka Maxell
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

e mora brenda dites

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

e mora brenda dites