11 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje Samsung Buds Plus

  • Fitues i cmimit CES 2021 si kufjet me te mira inovative
  • Per nje eksperience komplet ndryshe dhe inovatore te muzikes dhe tingullit
  • Tashme mund te degjoni dhe se cfare ndodh ne ambientin e jashtem vetem me nje kalim te thjeshte
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 62874

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 690 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 900 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (377)
2 ne stok
4 699 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (37)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (25)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 299 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 700 Lekë
I disponueshëm
3 200 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 700 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Kufje Samsung Buds Plus qe do te sjellin tinguj dhe nje eksperience ndryshe te te shijuarit te muzikes

* Fitues i cmimit CES 2021 per kufjet me te mira inovative

* Kufjet e para me drejtimin 2-valesh te tingullit, tingull ky me bas te forte, me sistem te 3- fishte te mikrofonit, per te ofruar telefonatat me te pastra ne ze, me nje bateri qe zgjat dhe nje eksperience premium ne degjim

* Zeri natyral tashme shtrihet ne sistemin dinamik me 2 drejtime te zerit dhe me bas te forte

* Basi i forte dhe notat e larta do ju bejne te ndieni kufjet qe qendrojne komode ne veshet tuaj

* 2 drejtimet e zerit (me nje mikrofon te brendshem dhe dy mikrofona te jashtem)

- Tweeter: Notat e larta dhe te pastra

- Woofer: Bas i forte dhe i fuqishem

Kaloni ne cdo pajisje Samsung Cloud pa patur nevoje te hiqni lidhjen me pajisjen ku jeni tani

Lidhni kufjet Galaxy Buds + me pajisje te tjera te pershtatshme ne llogarine tuaj Samsung Cloud

Madje ju mund te kaloni nga nje pajisje ne tjetren pa patur nevoje per te hequr lidhjen me pajisjen, per te kaluar ne tablet, laptop apo pajisje te tjera Samsung

Lidhni kufjet me laptopin dhe pajisjet e tjera Android

Lidhini kufjet tuaja Galaxy Buds+ me laptopin me sistem operimi Windows 10 dhe mund te punoni fare lehtesisht nga shtepia

E vetmja gje qe ju nevojitet eshte te jeni afer nje PC ne momentin e lidhjes se kufjeve per njohjen dhe lidhjen me Swift Pair

Perdorni aplikacionin Galaxy Wearable ne Android dhe Galaxy Buds+ nese operoni ne sistemet iOS

Me teper mikrofona, me pak zhurme

Flisni pa patur nevoje as te bertisni

Shijojini telefonatat me cilesine me te paster te zerit, me dy mikrofona te jashtem qe kapin vetem zerin tuaj dhe eleminojne zhurmat e jashtme

Asnje zhurme e ambientit te jashtem nuk do te pengoje telefonaten tuaj

Kufjet Galaxy Buds+ fale sistemit te pershtatur me 3 mikrofona siguron qe ju te degjoheni edhe nese jeni prane ambienteve me zhurma

2 mikrofonet e jashtem punojne se bashku me mikrofonin e brendshem per te bllokuar te gjitha zhurmat e jashtme nderkohe qe ju flisni ne celular

Me detajet me te mira te audios

Kapni detajet e muzikes dhe videove tuaja te preferuara ne hapesiren e madhe dhe te balancuar te audios

Cilesia e zerit eshte natyrale, e paster, duke ju mundesuar te degjoni podcaste, apo dhe telefonata

Nese keni bateri dhe deshironi ta mbani per nje kohe te gjate, kufjet do ju japin kohen qe deshironi

Luani muzike pa u shqetesuar per jeten e baterise. Shijoni deri ne 11 ore kohe degjimi pa nderprerje qe shkon ne total, se bashku me kohen e mbajtjes se karikimit te kutise mbajtese deri ne 22 ore

Samsung Galaxy Buds - The Official Samsung Galaxy Site

Karikim i shpejte ne pauza te shkurtra

Nese i karikoni kufjet ne vetem 3 minuta, kufjet do te mbajne 1 ore karikim

Rimbushni baterine tuaj ne cdo karikues te pershtatshem per Wireless, ose mund te karikoni dhe direkt nga celulari juaj Galaxy

Perdorni smartphone-in tuaj per te kontrolluar sesa eshte perqindja e baterise se mbetur ne secilen kufje dhe ne kutine mbajtese, keshtu qe ju do ta dini se kur duhet te jete koha per te rimbushur kufjet

Mbajini kufjet te sigurta ne kutine mbrojtese

Kufjet vijne se bashku me kutine mbajtese ne ngjyre te zeze, ergonomike dhe qe pershtaten lehtesisht me veshet tuaj per nje qendrim sa me te mire

Shijoni levizjen tuaj pa asnje pengese, nderkohe qe do te degjoni muzike ne veshet tuaj

Zgjidheni vete nivelin e volumit qe deshironi te degjoni

Ju e zgjidhni vete se sa doni te jeni te lidhur me boten e jashtme

Ngrini volumin e ambientit kur do ju duhet te degjoni dhe cfare ndodh ne ambientin e jashtem, pa u nevojitur per te hequr kufjet nga veshet tuaj

Merrni ne kontroll cdo funksion pa patur nevoje as te prekni celularin tuaj

Luani playlisten qe deshironi, pergjigjuni telefonatave dhe rregulloni volumin me nje prekje te kufjeve

Vendosini vete komandat qe deshironi me nje prekje per te kontrolluar dhe per te qene ne liri te plote nga celulari juaj

Funksionet e prekjeve te kufjeve:

Me nje prekje: Play, pause

Me prekje te dyfishte: Per te kaluar ne kengen e rradhes, Per te mbyllur telefonat

Me prekje te trefishte: Per te kaluar ne kengen e meparshme

Touch & Hold: Per te kaluar ne specifikat e rregullimeve

Karakteristika te tjera te produktit:

Pesha e kufjeve

 6.3 gram

Permasat e kufjeve

 1.75 x 2.25 x 1.92 cm

Permasat e kutise mbajtese

7 x 3.88 x 2.65 cm

Pesha e kutise mbajtese

 39.6 gram

Sensoret

 Accelerometer, IR, Hall, Touch

Lidhja

 Bluetooth 5.0

Lidhjet e tjera

Samsung, Android te tjere: Android 5.0 ose versione me te reja & RAM 1.5GB +

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 3 muaj
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth
Kompatibel Me Android

Produktet që keni parë

Reviews (0)