1 490 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Wireles Esperanza me FM te Integruar dhe Pult
  • Lidhet me Bluetooth
  • Lidhet gjithashtu me fishe mini jack 3.5 mm dhe RCA 0.7 m 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 36343

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 800 L
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (153)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (26)
3 ne stok
- 1100 L
1 890 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1700 L
2 290 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 600 L
5 390 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 600 L
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
3 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 700 L
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 500 L
2 890 Lekë
3 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (22)
2 ne stok
6 290 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Kufje Wireles Esperanza me FM te Integruar dhe Pult

Versioni me komod i markes Esperanza, kufje pa tela 

Jane te qendrueshme edhe gjate oreve te stervitjes ditore, gjate vrapimit

Pjesa e kufjeve te veshi jane te pajisura me nje shtrese sfungjeri te bute 

Pershtaten me cdo pajisje CD / DVD / MP3 / MP4 / TV etj

Cilesi zeri maksimale gjate degjimit te muzikes etj 

Lidhet me Bluetooth , frekuenca e funksionimit eshte  88 - 108MHz

Vijne sebashku me pultin e vogel per komandim 

Mund te lidhen edhe me fishe mini jack 3.5 mm dhe RCA 0.7 m 

Specifikat

Marka Esperanza

Reviews (0)