2 990 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Kufje wireless Hoco modeli W16 Cool Motion

Degjoni muziken tuaj te preferuar dhe mund te ndryshoni volumin sipas deshires

Wireless version 4.2

Kapaciteti i baterise eshte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 41878

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 699 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 299 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje wireless Hoco modeli W16 Cool Motion

Degjoni muziken tuaj te preferuar dhe mund te ndryshoni volumin sipas deshires

Wireless version 4.2

Kapaciteti i baterise eshte 300 mAh dhe mund te rikarikohet 

Koha e karikimit eshte 3 ore

Punon 4 ore pa patur nevojen e karikimit si dhe ne gjendje stanby qendron 200 ore 

Kufjet jane te pajisura edhe me fishen jack 3.5 mm

Specifikat

Marka Hoco
Kohezgjatja e baterise 4 ore
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

Produktet që keni parë

Reviews (0)