2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Wireless i11 TWS
  • Seti i kufjeve eshte dizenjuare per te qene sa me komfort
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42369

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (21)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (10)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
New
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (17)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 390 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (15)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (19)
4 ne stok
6 290 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Kufje Wireless i11 TWS

Teknologjia TWS, nderveprim i kufjes se majte dhe te djathtes

Modeli i11

Bluetooth V 5.0 , Transmetim i shpejte dhe i qendrueshem

Kufja e majte apo e djathte mund te sinkronizoje muziken dhe telefonatat

Mund te perdoren edhe si te pavarura nga njera tjetra

Seti i kufjeve eshte dizenjuare per te qene sa me komfort

Butonat jane ne version touch

Me drita te vogla Led te cilat tregojne baterine aktuale te tyre

Karikohen ne momentin e vendosjes ne kutine e tyre si dhe me fishen e karikimit.

Produktet që keni parë