1 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Wireless Stereo i12 TWS
  • Seti i kufjeve eshte dizenjuare per te qene sa me komfort
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38484

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 900 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (17)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (37)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (25)
3 ne stok
3 299 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 700 Lekë
I disponueshëm
3 200 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 700 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Kufje Wireless Stereo i12 TWS

Teknologjia TWS, nderveprim i kufjes se majte dhe te djathtes

Modeli i12

Bluetooth V 5.0 , Transmetim i shpejte dhe i qendrueshem

Kufja e majte apo e djathte mund te sinkronizoje muziken dhe telefonatat

Mund te perdoren edhe si te pavarura nga njera tjetra

Seti i kufjeve eshte dizenjuare per te qene sa me komfort

Butonat jane ne version touch

Me drita te vogla Led te cilat tregojne baterine aktuale te tyre

Karikohen ne momentin e vendosjes ne kutine e tyre si dhe me fishen e karikimit.

Produktet që keni parë

Reviews (0)