5 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kufje Wireless TWS4
  • Lidhje bluetooth 
  • Komode dhe te vogla 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38057

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 699 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 299 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 700 L
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 290 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje Wireless TWS4

Teknologjia TWS , nderveprim i kufjes se majte dhe te djathtes 

Bluetooth V 5.0 , Transmetim i shpejte dhe i qendrueshem

Kufja e majte apo e djathte mund te sinkronizoje muziken dhe telefonatat

Mund te perdoren edhe si te pavarura nga njera tjetra

Seti i kufjeve eshte dizenjuare per te qene sa me Komfort

Butonat jane ne version touch

Me drita te vogla Led te cilat tregojne baterine aktuale te tyre

Karikohen ne momentin e vendosjes ne kutine e tyre si dhe me fishen e karikimit

Produktet që keni parë

Reviews (0)