1 999 Lekë


Përshkrimi

Kufje te markes Miniso me Wireless.

Per te degjuar muzike dhe per te folur ne telefon me mikrofon te integruar.

Audio e paster dhe efekt shume i mire basi.

Karikimi i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 46579

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (35)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 699 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 299 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 700 L
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
6 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje te markes Miniso me Wireless.

Per te degjuar muzike dhe per te folur ne telefon me mikrofon te integruar.

Audio e paster dhe efekt shume i mire basi.

Karikimi i plote kerkon 1.5 ore dhe mund ta perdorni deri ne 4 ore.

Shume praktike dhe te rehatshme.

Produktet që keni parë

Reviews (0)