2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Tinguj me cilesi te larte dhe te paster.
  • Mikrofon i integruar per nje eksperience degjimi te perkryer.
  • Kontrollo muziken me thjeshte se kurre fale butonave qe ndodhen ne kufjet Picun B25.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56139

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 900 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (373)
1 ne stok
4 699 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (37)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (24)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 299 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 700 Lekë
I disponueshëm
3 200 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 700 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tinguj me cilesi te larte dhe te paster.

Mikrofon i integruar per nje eksperience degjimi te perkryer.

Kontrollo muziken me thjeshte se kurre fale butonave qe ndodhen ne kufjet Picun B25.

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Produktet që keni parë

Reviews (0)