2 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje me bluetooth Xiaomi me jetëgjatësi e baterisë 12 orë pune dhe 150 ore stand by

Shumë të lehta dhe lidhen automatikisht me telefonin

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56028

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

7 190 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
4 ne stok
5 580 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 410 L
Shitur (23)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (369)
I disponueshëm
4 699 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (37)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (24)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 999 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 299 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 700 Lekë
I disponueshëm
3 200 Lekë
I disponueshëm
- 2500 L
1 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 4000 L
1 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 700 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Tepër të thjeshtë për t’u përdorur, Mi True Wireless Earbuds Basic 2 janë gati për t’u përdorur sa më shpejt që t’i nxirrni nga kutia e karikimit. Thjesht vendosini në veshët tuaj dhe përvoja juaj audio ju pret.

Qualitet me i mire i bokseve edhe te mikrofonit.

Kalimi shume i thjesht nga perdorim i vetem nje kufjeje ne perdorim i te dy kufjeve.

Specifikat teknike

Bluetooth 5.0

Bluetooth protocol: HFP / A2DP / HSP / AVRCP

Distanca e komunikimit: 10 metera

Koha e dëgjimit konstant: 4 ore dhe 12 orë me gjithë baterinë e kutisë

Koha e qendrimit standby time: rreth 150 ore

Kapaciteti i baterise per nje kufje: 40 mAh

Kapaciteti i karrikimit te kutise : 300 mAh

Koha e karikimit: rreth 1.5 ore

Koha e karikimit te kutise:  Rreth 2 ore

Pesha e nje kufje : 4.1g

Pesha totale e kutisë: Rreth. 35.4 g

Permasa e kutise: 62 × 40 × 27.2mm

Përmasa e kufjes: 26.65 × 16.4 × 21.6mm

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Specifikat

Marka Xiaomi

Reviews (0)