2 890 Lekë


Përshkrimi

Helika per dron DJI MAVIC 3 LOW NOISE PROPELLER

  • Produkt Origjinal DJI
  • Zevendesues te helikave origjinale
  • Dizenjuar posacerisht per te reduktuar zhurmen gjate fluturimit
  • Perputhet me dronet: DJI Mavic 3 Pro, DJI Mavic 3 Pro Cine, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Cine
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 72332

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2000 L
New
2 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 2400 L
New
3 590 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 5000 L
New
12 990 Lekë
17 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 10000 L
137 990 Lekë
147 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
120 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
399 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 500 L
6 990 Lekë
7 490 Lekë
3 ne stok
- 300 L
6 490 Lekë
6 790 Lekë
3 ne stok
- 1000 L
21 990 Lekë
22 990 Lekë
3 ne stok
147 000 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
1 390 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 200 L
2 990 Lekë
3 190 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
1 ne stok
- 309 L
9 990 Lekë
10 299 Lekë
3 ne stok
- 2500 L
SHITUR
4 490 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (72)
Nuk ka me gjendje
309 990 Lekë
I disponueshëm
196 990 Lekë
1 ne stok
- 2000 L
2 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 1000 L
25 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 300 L
5 990 Lekë
6 290 Lekë
3 ne stok
- 600 L
6 190 Lekë
6 790 Lekë
3 ne stok
- 200 L
3 290 Lekë
3 490 Lekë
3 ne stok
- 100 L
2 190 Lekë
2 290 Lekë
4 ne stok
7 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 100 L
1 790 Lekë
1 890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Helika per dron DJI MAVIC 3 LOW NOISE PROPELLER

Helikat e rrotullimit per dron DJI Mavic 3 jane nje opsion i shkelqyer per te permiresuar performancen dhe pervojen tuaj te fluturimit me dronin Mavic 3

Dizenjuar posacerisht per te reduktuar zhurmen gjate fluturimit

Ideale per cdo situate per te minimizuar zhurmen akustike

Mund te perdoren dhe si zevendesues te helikave te dronit Mavic 3 aktual nese eshte demtuar

Cdo helike eshte testuar per te qene efikase dhe per te prodhuar sa me pak zhurme

Siguroni nje fluturim me te fuqishem, me te qete

Permasat: 23.9 x 13.5 cm, ne peshe 8.5 gr

Perputhen dhe me dronet: DJI Mavic 3 Pro, DJI Mavic 3 Pro Cine, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Cine

Specifikat:

Ju mund t'i perdorni ato si zevendesues te atyre qe merrni se bashku me dronin ne paketim

Per te perdorur helikopteret e rrotullimit me zhurme te ulet, duhet t'i instaloni ato me kujdes ne motoret e dronit tuaj Mavic 3 sipas figures ne paketimin e produktit

Sigurohuni qe te ndiqni udhezimet e prodhuesit per instalimin dhe hiqni kujdes per t'i mbajtur ata te paster dhe ne gjendje te mire per te siguruar performancen optimale.

Kujdes! Ju lutem instaloni helikat duke ndjekur udhezimet ne menyre rigoroze

Helikat e demtuara duhet te zevendesohen sa me shpejt te jete e mundur

Specifikat

Marka DJI
Garancia 1 Vit

Reviews (0)