6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Drone GD-89 Pro Max

  • Drone praktik me sistem lokacioni qe kthehet automatikisht ne vendin fillestar (bateri e ulet)
  • Kamera HD 4K, kend shikimi te gjere 120°
  • Kohe fluturimi: 25 minuta ne distance 1.2 km
  • Lartesia maksimale: 120 metra
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 71797

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
147 990 Lekë
1 ne stok
- 1500 L
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (138)
1 ne stok
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
- 1500 L
5 990 Lekë
7 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
New
309 990 Lekë
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
399 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
11 900 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok

Përshkrimi

Drone GD-89 Pro Max

Droni praktik me sistem GPS per te njoftuar kthimin ne shtepi

Pozicionim satelitor, fotografim ne ajer ne cilesi HD, kthim ne vendndodhjen fillestare me nje klikim dhe nje bateri me kapacitet te larte

Me nje kohe fluturimi prej 25 minutash dhe nje distance te fluturimit prej 1.2 km

Kamera qe pershtatet me kendin e fotos

Pajisur me kamera elektrike qe rregullohet lehtesisht per te gjetur kendin qe do kapni foto

Rregulloni kendin qe deshironi kurdo, kudo

Suporton kend 90 grade per lehtesi te gjetjes se kendit dhe kend 120 grade te gjere

Motor te fuqishem

Pajisur me qe qendron stabel ne ajer, rezistente ndaj eres

Bateri qe hiqet lehtesisht me indikator drite

Mund te kontrolloni baterine e dronit kurdo kur deshironi

Bateria dhe mund te zevendesohet lehtesisht

(Shtypni butonin per te treguar nivelin e baterise ne ndricimin blu, mbajeni shtypur per te ndezur dronin)

Me jetegjatesi te baterise 25 minuta, ne kapacitet 1500 mAh (3.7 Volt) litium

Sensor per shmangien e pengesave

Ne nivelin me te ulet te shpejtesise, droni GD-89 ofron funksion per te kapur pengesat perpara

Droni do te kthehet automatikisht sapo te kape nje pengese

Fotografi 4K Ultra te pastra

Fale lenteve HD do kapni foto ne kohe reale

Me kapje zoom 50 x dhe kapje dhe te levizjeve automatikisht

Kapni foto/video me gjestikulacion

Ngrini doren per te kapur video apo 2 gishtat per te kapur foto dhe droni automatikisht brenda 3 sekondave do ju ofroje foto/vdieo automatikisht

Pozicionim GPS per kthim menjehere ne piken fillestare

Droni GD-89 Pro Max vjen me nje buton per rikthim ne vendndodhjen fillestare

Mjafton te regjistroni automatikisht piken e nisjes per te ofruar automatikisht rikthimin me pas

Zgjidhja me e mire per baterine ne nivel te ulet

Rezistence ndaj eres

Droni do rregulloje lehtesisht shpejtesine ne varesi te shpejtesise se eres gjate fluturimit

Droni do te rregulloje ne 3 m/s, 6 m/s apo 12 m/s per shpejtesi te ulet, mesatare apo te larte respektivisht

Pozicionim satelitor 360 grade

Me sistem pozicionimi per te kontrolluar kendin dhe pamjen ne 360 grade

Produktet që keni parë

Reviews (0)