4 490 Lekë


Përshkrimi

  • Intenso Karikues Wireless me Adaptor
  • Input 9.0V - 1.67A, output 5.0V - 2.0A 
  • Karikim i shpejte 
  • Lidhet me te gjithe smartphone qe kane sistemi Qi te inkorporuar 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32891

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Intenso Karikues Wireless me Adaptor

Nje karikues pa fishe i cili mund te meret me vete kudo 

Menyra me e thjeshte dhe praktike per te karikuar telefonin tuaj

Mjafton ta vendosni telefonin mbi pjesen treguese dhe menjehere do te ndizet treguesi LED qe tregon fillim e karikimit

Diametri 10.1 cm . Ekran LED 

Input microUSB karikim i shpejte 9.0V - 1.67A ose QC 2.0/QC 3.0

Output 5.0V - 2.0A ne karikim normal 

Pershtatet per te gjithe smartphone qe kane sistemi Qi te inkorporuar 

Mbrojtje nga mbinxehja ose mbitensioni 

Karikimi nuk pengohet nga mjete plastike me trashesi deri ne 5 mm

Adaptor per karikim te shpejte me USB 2.0 

Specifikat

Marka Intenso

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
290 Lekë
390 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (5)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al