1 490 Lekë


Përshkrimi

  • Adaptor Origjinal per Kufje 
  • Suporton IOS 10.3 dhe lart
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38628

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
SHITUR
490 Lekë
Shitur (28)
Nuk ka me gjendje
790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
890 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
SHITUR
590 Lekë
Shitur (8)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
SHITUR
1 590 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Produkti ideal per te degjuar muzike ose komunikuar me kufjet tuaja me fishe.

Suporton eksistemin e plote te kufjeve audio pa humbur cilesine, 24-bit 48kz.

Ky adaptor suporton IOS 10.3 dhe lart.

Gjatesia: 10cm

save your old headphones

supports up to 24-bit 48khz lossless output, keep your earphones sound quality with no compromise.

Specification

Compatibility

Specifikat

Kompatibel Me Apple

Reviews (0)