590 Lekë


Përshkrimi

  • Fishe karikimi e markes Konfulon 
  • Sherben per te karikuar telefonat tuaj Apple
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 27167

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
SHITUR
490 Lekë
Shitur (28)
Nuk ka me gjendje
790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
890 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
SHITUR
1 590 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
690 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fishe karikimi e markes Konfulon modeli S32 iPhone

Sherben per te karikuar telefonat tuaj Apple

iPhone 7/7 Plus/6/6 Plus/6S/6S plus/5/5s/5c/SE, iPad mini/Air/Pro iPod touch

Ju sherben dhe per te transferuar te dhenat ne kompjuterin tuaj

Gjatesia e kabullit 1,2 meter me ngjyre te bardhe

Specifikat

Marka Konfulon
Gjatesia e kabullit 1,2m
Kompatibel Me Apple

Produktet që keni parë

Reviews (0)