120 Lekë
590 Lekë
Kurseni 470 Lekë


Përshkrimi

Fishe karikimi per Samsung

Cilesi shume e mire dhe transferim i shpejt te dhenash

Per karikim dhe transferim te dhenash

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41420

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (26)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 100 L
290 Lekë
390 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fishe karikimi per Samsung

Cilesi shume e mire dhe transferim i shpejt te dhenash

Per karikim dhe transferim te dhenash

Specifikat

Marka Konfulon
Gjatesia e kabullit 1 M
Kompatibel Me Android

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkti shume i mire

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkti shume i mire