990 Lekë


Përshkrimi

  • Bateri e Jashtme 2000MAH Extreme Black
  • Porta hyrese eshte 5V/500mA dhe porta dalese eshte 5V/1000mA
  • Vjen me mbajtese celesash te vogel. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36070

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

11 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (342)
4 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (117)
2 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (444)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (127)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bateri e Jashtme 2000MAH Extreme Black.

E vogel ne permasa ku mund te meret lehtesisht me vete kudo. 

Vjen me mbajtese celesash te vogel. 

Ofron nje porte USB per karikim hyrese si dhe nje porte USB dalese. 

Porta hyrese eshte 5V / 500mA dhe porta dalese eshte 5V / 1000mA.

Kapaciteti i baterise se jashtme eshte 2000 mAh. 

Permasat jane 97 x 25 x 22 mm.

Specifikat

Marka Esperanza
Kapaciteti (mAh) 2000 mAh
Permasat 97 x 25 x 22 mm

Produktet që keni parë