2 490 Lekë


Përshkrimi

Bateri e Jashtme dhe Mbajtese Smartphone Esperanza 2200MAH

Versioni me i vecante i nje baterie te jashtme 

Ju mund te karikoni telefonin tuaj ne cdo kohe

Gjithashtu mund...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36121

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (47)
3 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (456)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (177)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (107)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm

Përshkrimi

Bateri e Jashtme dhe Mbajtese Smartphone Esperanza 2200MAH

Versioni me i vecante i nje baterie te jashtme 

Ju mund te karikoni telefonin tuaj ne cdo kohe

Gjithashtu mund ta vendosni telefoni ne mbajtesin e tij gjate karikimit 

Sherben gjithashtu si nje ftohes per smartphone tuaj 

Me nje porte usb e cila ka tension hyrje dhe dalje ne aparametra 5V / 1A

Kapaciteti i baterise eshte 2200 mAh 

Permasat jane 86 x 55 mm

Specifikat

Marka Esperanza
Kapaciteti (mAh) 2200 mAh

Reviews (0)