3 290 Lekë


Përshkrimi

Power Bank Esperanza Ray 17400 mah

Ju mund te karikoni telefoni tuaj ne cdo kohe dhe cdo vend 

E pershtatshme per tu mbajtur me vete kudo 

Mund te karikoni 2 smartphone...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33405

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (444)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (127)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm

Përshkrimi

Power Bank Esperanza Ray 17400 mah

Ju mund te karikoni telefoni tuaj ne cdo kohe dhe cdo vend 

E pershtatshme per tu mbajtur me vete kudo 

Mund te karikoni 2 smartphone njekohesisht pasi ka 2 porta USB

Kabell USB-microUSB

Portat e karikimit japin fuqi perkatesisht njera 1 dhe tjetra 2.1 V 

Bateria tregon me ane te drites se vogel LED baterine e mbetur 

Gjithashtu ka drite ndricuese ne momente te caktuara

Permasat jane 56 x 83 x 22 mm 

Specifikat

Marka Esperanza
Garancia 1 vit
Kapaciteti (mAh) 17400 mAh

Produktet që keni parë