390 Lekë


Përshkrimi

Kase e gomuar per telefonin tuaj, me ngjyre te kuqe.

Mbrojtje e sigurte ndaj gervishtjeve dhe demtimeve te tjera.

Me efekt mat dhe dizajn i cili imiton lekuren.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37495

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kase e gomuar per telefonin tuaj, me ngjyre te kuqe.

Mbrojtje e sigurte ndaj gervishtjeve dhe demtimeve te tjera.

Me efekt mat dhe dizajn i cili imiton lekuren.

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

100 Lekë
290 Lekë
Kurseni 190 L
Shitur (6)
I disponueshëm
690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (20)
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
4 ne stok
590 Lekë
790 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
3 ne stok
390 Lekë
690 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al