490 Lekë


Përshkrimi

Kase e thjeshte tranparente per Samsung Galaxy A10.

Mbron telefonin tuaj nga gervishtjet dhe reshqitjet.

Kase e holle, praktike dhe e domosdoshme per telefonin tuaj.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38637

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kase e thjeshte tranparente per Samsung Galaxy A10.

Mbron telefonin tuaj nga gervishtjet dhe reshqitjet.

Kase e holle, praktike dhe e domosdoshme per telefonin tuaj.

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al