1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

  • Mates aktiviteti fizik M2 
  • Ju tregon cfare keni bere gjate dites
  • Ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare.
  • Funksionon me sistemin operativ Android ose IOS. 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 30118

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

11 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (340)
4 ne stok
16 990 Lekë
17 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Mates aktiviteti fizik M2 

Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate dites ose ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare.

Mat hapat qe keni bere. Ju kujton nese po rrini gjate ulur, mat rrahjet e zemere dhe oksigjenin ne gjak,

Funksionon me sistemin operativ Android ose IOS. Bluetooth 4.0

Ne oren tuaj do te vijne te gjitha njoftimet nga rrjetet sociale, WhatsApp, Skype etj

Ora eshte kundra ujit. Mban bateri deri ne 15 dite dhe karikohet per rreth 2 ore

Me rrip material silikon, plastik dhe gome. Gjeresia 1,6 inch ndersa gjatesia 4.1"

Kunder ujit IP67. Ekran 0,42" OLED.

Specifikat

Kompatibel Me Android, Me Apple

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (10)
3 ne stok
1 690 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (10)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
63 490 Lekë
68 990 Lekë
Kurseni 5500 L
2 ne stok
1 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (150)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 390 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (37)
1 ne stok
SHITUR
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
2 690 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
3 390 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (7)
I disponueshëm
4 690 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (15)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (26)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (71)
2 ne stok
2 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (55)
I disponueshëm
4 590 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (30)
2 ne stok
6 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al