990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Pult Bluetooth per realitet virtual 3D BOX 2.0

Kompatibel me Android, IOS dhe PC 

Dizenjo i lehte praktik dhe mjaft ekonomik me ngjyre te bardhe

Mund ta perdorni per te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 15131

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

162 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
104 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (65)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (109)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
135 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
117 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 ne stok
4 490 Lekë
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (104)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok

Përshkrimi

Pult Bluetooth per realitet virtual 3D BOX 2.0

Kompatibel me Android, IOS dhe PC 

Dizenjo i lehte praktik dhe mjaft ekonomik me ngjyre te bardhe

Mund ta perdorni per te luajtur lojra te ndryshme ne kompjuter, per te kontrolluar muziken ose TV

I levizshem per ta patur kudo me vete edhe si wireless mouse

Mund te lidhet e te kontrolloje kompjuterin, tabletin, smartphonin apo laptopin tuaj

Paneli i kontrollit: play, pause, next, last song, volume control, control mouse and more funtion 

Kap ne distance nga 2-10 metra

Punon me bateri Li-on per rreth 20 ore

Specifikat

Permasa 118*33*42mm

Produktet që keni parë

Reviews (0)