8 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni1 000 Lekë


Përshkrimi

Smartphone i markes Alcatel modeli U5 4047D

Teknologji ekrani IPS touchscreen 5.0"

Me dy karta SIM micro , 1,3 Ghz quad-core

Kamera kryesore 5MP dhe selfie 2MP

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 26297

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
169 990 Lekë
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
59 990 Lekë
64 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
135 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
117 990 Lekë
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
12 790 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (6)
I disponueshëm
48 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
64 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
33 990 Lekë
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (107)
I disponueshëm
41 990 Lekë
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 290 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 3700 L
Shitur (32)
2 ne stok
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (2)
1 ne stok

Përshkrimi

Smartphone i markes Alcatel modeli U5 4047D

Teknologji ekrani IPS touchscreen 5.0"

Me dy karta SIM micro , 1,3 Ghz quad-core

Kamera kryesore 5MP dhe selfie 2MP

Memorja e telefonit 8 GB dhe RAM GB

Operon me sistemin Android 7. Ngjyre e zeze me strukture te holle 

Specifikat

Marka Alcatel
Garancia 2 vjet
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 8 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Madhesia e Ekranit 5.0"

Produktet që keni parë