8 990 Lekë


Përshkrimi

  • Telefon Blackview A60
  • Dual SIM
  • Kapaciteti 16GB dhe Ram 1GB
  • Kamera eshte 13MP + 5MP (Dual) dhe kamera selfie 5MP
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36928

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 690 Lekë
Shitur (123)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
44 990 Lekë
I disponueshëm
55 990 Lekë
I disponueshëm
39 890 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
20 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
41 990 Lekë
2 ne stok
27 990 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
6 490 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
21 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
29 690 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
9 990 Lekë
2 ne stok
31 990 Lekë
38 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
21 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
13 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
14 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
9 290 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 3700 L
Shitur (32)
2 ne stok
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 8000 L
1 ne stok
14 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 1000 L
1 ne stok
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
1 ne stok
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (2)
1 ne stok
8 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
3 ne stok

Përshkrimi

Smartphone Blackview A60, me 2 karta. Garancia 1 vit.

Memorie 16GB dhe Ram 1GB.

Madhesia e ekranit te telefonit eshte 6.1'' IPS HD+.

Rezolucioni 1280 x 720.

Operon me sistemin operativ Android 8.1 (Oreo).

Procesori Quad-Core 1.3GHz.

Madhesia e kamerave eshte 13MP + 5MP (Dual) dhe kamera selfie 5MP.

Kapaciteti i baterise eshte 4080 mAh.

Permasat 156.8 mm x 74 mm x 9.8 mm.

Specifikat

Marka Blackview
Garancia 1 vit
Permasa e Ekranit (inch) 6.1''
Sistemi Operativ Android 8.1 (Oreo)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 1 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore (Dual) 13 MP + 5 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Networking 3G

Produktet që keni parë