25 990 Lekë


Përshkrimi

Smartphone i markes Doogge, modeli Mix. Me dy karta 1 Micro SIM card + 1 Nano SIM card Operon me sistemin Android 7.0 dhe suporton rrjetin 2G/3G/4G. Ekrani eshte 5.5''. Me rezolucion 1280 x 720 (HD 720) HD AMOLED. Me kamera ballore 5.0 MP dhe kamera e pasme 16.0MP + 8MP. Memoria e telefonit eshte 64 GB.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 22140

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Smartphone i markes Doogge, modeli Mix.

Me dy karta 1 Micro SIM card + 1 Nano SIM card

Operon me sistemin Android 7.0 dhe suporton rrjetin 2G/3G/4G.

Ekrani eshte 5.5''. Me rezolucion 1280 x 720 (HD 720) HD AMOLED.

Me kamera ballore 5.0 MP dhe kamera e pasme 16.0MP + 8MP.

Memoria e telefonit eshte 64 GB.

Specifikat

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Permasa e Ekranit (inch) 5.5''
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 7.0
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 64 GB
RAM 4 GB
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 16 MP, Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.