10 990 Lekë


Përshkrimi

Doogee Shoot 2, Telefoni me kamer te dyfishte per fotografi mahnitese!Kamera e dyfishte paresore 5MP+5MP me zoom dixhital 8x per duper fotografi dhe gjithashtu kamera selfie 5MPEkran me cilesi HD 5.0" dhe permban sensor per hapjen e telefonit nepermjet shenjes se gishtitMe sistemin operativ me te ri Android 7.0Procesor QuadCore 1.5GHz dhe 1GB RAM mundesojne performance te larteGjithatu 8GB...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 18815

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Doogee Shoot 2, Telefoni me kamer te dyfishte per fotografi mahnitese!
Kamera e dyfishte paresore 5MP+5MP me zoom dixhital 8x per duper fotografi dhe gjithashtu kamera selfie 5MP
Ekran me cilesi HD 5.0" dhe permban sensor per hapjen e telefonit nepermjet shenjes se gishtit
Me sistemin operativ me te ri Android 7.0
Procesor QuadCore 1.5GHz dhe 1GB RAM mundesojne performance te larte
Gjithatu 8GB memorje per aplikacione, fotografi, video.
Bateri me kapacitet 3360mAh per te punuar disa ore me Smartfonin dhe dhjetra ore standby.

Specifikat

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 8 GB
RAM 1 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz
Kamera Kryesore 5MP + 5MP
Kamera Ballore 5MP
Networking 2G/3G
Teknologjia e Ekranit IPS

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.