10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Smartphone i markes Doogee modeli X60 L Me nje strukture shume fine, nje kombinim shume i mire i metalit me plastiken Ekran me madhesi 5.5 inch dhe rezolucion 640 x 1280 pixel.IPS Display (Format ekrani 18:9) Memoria RAM 2GB, ndersa ROM 16GB,  suporton karte memorie MicroSD/MicroSDHC/MicroSDXC deri ne 64GB Me kamera kryesore 13MP+8MP dhe selfie 8MP Flash LED  Rezolucioni i kameras...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 23920

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Smartphone i markes Doogee modeli X60 L

Me nje strukture shume fine, nje kombinim shume i mire i metalit me plastiken

Ekran me madhesi 5.5 inch dhe rezolucion 640 x 1280 pixel.IPS Display (Format ekrani 18:9)

Memoria RAM 2GB, ndersa ROM 16GB,  suporton karte memorie MicroSD/MicroSDHC/MicroSDXC deri ne 64GB

Me kamera kryesore 13MP+8MP dhe selfie 8MP Flash LED 

Rezolucioni i kameras 4160x3120 pixel, 1280x720 pixel

Telefoni operon me sistemin operativ Android 7.0. Me opsionin Fingerprint

Procesor Quad Core 1.25GHz ARM Cortex-A53

Kapaciteti i baterise 3300 mAh.5V/1A

Suporton rrjetin 2G/3G/4G Wifi/Bluetooth 4.0. Micro USB 2.0

Te perfshira ne paketim: 1 x Smartphone/ 1 x Karikues (5V/1A)/1 x Fishe USB

Specifikat

Marka Doogee
Garancia 3 muaj
Rezolucioni 640 x 1280
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU MTK6737V/1.3G/4 nuclear
Shpejtesia e Procesorit 1250 MHz
Kamera Kryesore 13.0MP + 8.0MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
Madhesia e Ekranit 5.5''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit Super Amoled

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
82 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (15)
I disponueshëm
26 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
3 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 8000 L
I disponueshëm
46 990 Lekë
2 ne stok
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.