34 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 8 000 Lekë


Përshkrimi

Smartphone i markes Huawei modeli Honor 8 Me dy karta sim Nano, ekrani me madhesi 5,2" Ka memorie 32 GB dhe 4 GB RAM Telefoni vjen ne dy ngjyra te ndryshme blu dhe te bardhe Kamera kryesore ka madhesi 12MP dhe selfie 8MP Suporton kartes micro SD per me teper hapesire

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26254

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Smartphone i markes Huawei modeli Honor 8

Me dy karta sim Nano, ekrani me madhesi 5,2"

Ka memorie 32 GB dhe 4 GB RAM

Telefoni vjen ne dy ngjyra te ndryshme blu dhe te bardhe

Kamera kryesore ka madhesi 12MP dhe selfie 8MP

Suporton kartes micro SD per me teper hapesire

Specifikat

Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 5,2"
Teknologjia e Ekranit LTPS

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.