34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

  • Smartphone i markes Huawei modeli Mate 10 LITE
  • Me madhesi ekrani 5.9". Versioni hybrid me dy karta sim Nano
  • Kamera kryesore e telefonit jane dual 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 26295

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
- 6000 L
9 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
Shitur (35)
2 ne stok
- 1000 L
11 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (354)
1 ne stok
- 4600 L
9 990 Lekë
14 590 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 3000 L
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (39)
2 ne stok
- 6000 L
16 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 9000 L
16 990 Lekë
25 990 Lekë
1 ne stok
- 4000 L
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 2000 L
29 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 2000 L
17 690 Lekë
19 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
159 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
117 990 Lekë
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
135 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
21 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 14000 L
25 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
162 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
64 990 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 6000 L
42 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 4000 L
27 990 Lekë
31 990 Lekë
1 ne stok
182 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
104 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 2000 L
New
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Përshkrimi

Smartphone i markes Huawei modeli Mate 10 LITE

Me madhesi ekrani 5.9". Versioni hybrid me dy karta sim Nano

Kamera kryesore e telefonit jane dual Camera me rezolucion 16MP + 2Mp dhe 13MP + 2MP

64GB memorie e brendshme dhe 4GB RAM, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Telefoni operon me sistemin operativ Android 7.0 (Nougat)

Kapaciteti i baterise Li-Ion 3340 mAh

Specifikat

Marka Huawei
Garancia 2 vjet
Rezolucioni 1080x2160
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit 4x2.36 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53
Kamera Kryesore 16MP + 2MP
Kamera Ballore 13MP + 2MP
Madhesia e Ekranit 5.9''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS LCD
Memoria e Telefonit 64GB

Produktet që keni parë

Reviews (0)