13 990 Lekë


Përshkrimi

Iphohe 5S me memorie 16 GB Iphoni ka nje kapacitet prej 16GB eshte i perdorur por ne gjendje mjaft te mire. Vjen pa kuti por me karikues cilesor kompatibel. Ekran 4 inch me rezolucion 640 x 1136 pixels. Foto cilesore 8 MP nga kamera kryesore dhe 1.2 MP nga kamera ballore dhe RAM 1GB. Operon me sistemin iOS.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23588

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Iphohe 5S me memorie 16 GB

Iphoni ka nje kapacitet prej 16GB eshte i perdorur por ne gjendje mjaft te mire.

Vjen pa kuti por me karikues cilesor kompatibel.

Ekran 4 inch me rezolucion 640 x 1136 pixels.

Foto cilesore 8 MP nga kamera kryesore dhe 1.2 MP nga kamera ballore dhe RAM 1GB.

Operon me sistemin iOS.

Specifikat

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Rezolucioni 640 x 1136
Sistemi Operativ iOS 7
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
Procesori CPU Dual Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore 1.2 MP
RAM 1GB
Madhesia e Ekranit 4''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.