25 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 14 000 Lekë


Përshkrimi

  • iPhone 6S
  • Me ekran 4.7" Retina High Definiton me ndjesi prekje 3D.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 23455

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 490 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 3000 L
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (41)
4 ne stok
- 4000 L
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 2000 L
29 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
159 990 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (45)
I disponueshëm
- 4000 L
37 990 Lekë
41 990 Lekë
3 ne stok
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
- 64000 L
64 990 Lekë
128 990 Lekë
I disponueshëm
- 62490 L
54 500 Lekë
116 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (22)
3 ne stok
19 990 Lekë
4 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
115 990 Lekë
1 ne stok
124 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
75 590 Lekë
2 ne stok
New
18 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 4000 L
New
27 990 Lekë
31 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

iPhone 6S me ekran 4.7" Retina High Definiton me ndjesi prekje 3D.

Me kase alumini te serise 7000 dhe xham me i forte se modelet paraardhes.

Procesor Apple A9 64-bit.

Kamera e shkelqyer 12MP me teknologji iSight dhe foto Live.

Sensor per njohjen e gishtit. Telefoni eshte i perdorur por ne nje gjendje shume te mire

Internet LTE dhe WiFi akoma me te shpejte.

Bateri qe zgjat me shume, sistem operativ iOS 10 dhe iCloud.

Dizajn i vencant, i lehte ne peshe dhe ndjesi unike ne prekje.

Telefoni vjen se bashku me karikuesin.

DETAJE

Gjenerata e ardhshme MultiTouch

iPhone i parë që ka frymëzuar botën me MultiTouch duke ndryshuar përvojën e përdoruesit me këtë teknologji përgjithmonë. Me Touch 3D, ju mund të bëni gjëra që deri më tani ishin të pamundura. Në të njëjtën kohë, siguron njoftim në kohë reale në formën e dridhjeve delikate falë Taptic Engine.

Shpejtësi e pabesueshme me çipin A9

iPhone 6s përmban çipin A9 64-bit të dizajnuar posaçërisht për performancë që më parë e keni gjetur vetëm në kompjutera. Kështu që ju do të shijoni CPU 70% dhe GPU 90% më të shpejtë për të gjitha lojërat tuaja të preferuara dhe aplikacionet me kërkesa të larta grafike .

Kujtime që zgjasin

Kamera 12MP iSight jep fotografi të qarta me detaje të pasura. Ajo kap video mahnitëse 4K, deri në 4 herë më cilësore se videot 1080p HD. Me kamerën e re të përparme 5MP FaceTime HD që përmban iPhone 6s, mund të shkrepni selfie të pabesueshme. Përveç kësaj, opsioni Live Photos ju jep mundësinë të ringjallni momentet tuaja të preferuara.

Një dizajn i guximshëm revolucionar

Inovacioni nuk është gjithmonë i dukshëm në pamje të parë, por nëse shikoni iPhone 6s pak me më shumë kujdes, do të gjeni se është përmirësuar rrënjësisht. Trupi është bërë nga alumini 7000 i të njëjtës kategori si ai i përdorur në industrinë e hapësirës ajrore. Xhami i ekranit është më i forti i përdorur në industrinë e smartphone.

4G LTE dhe WiFi më e shpejtë

iPhone 6s ka të implementuar rrjetin e avancuar LTE, duke arritur deri në dyfishin e shpejtësisë së gjeneratës së mëparshme. Kur lidheni me anë të Wi-Fi, iPhone 6s, ju lejon të lundroni në internet dhe të shkarkoni aplikacione me dyfishin e shpejtësisë.

Autentifikim i sigurtë

Sensori i sofistikuar Touch ID për gjurmët e gishtave tani është më i shpejtë dhe më i mirë se kurrë, duke garantuar aksesim të lehtë dhe të sigurt në celularin tuaj.

Një përvojë e mrekullueshme falë iOS 10

Gjithçka që ju ka pëlqyer deri tani në modelet e iPhone-ve , u bë edhe më mirë me iOS 10. Opsione të reja dinamike në mesazhe, gjeni rrugën tuaj me harta të bukura dhe të ri-dizenjuara dhe gëzoni gamën më të gjerë të funksionaliteteve që një iPhone 6s mund t'ju ofrojë!

Specifikat

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Rezolucioni 750 x 1334 pixels
Sistemi Operativ iOS 10
Karta SIM 1 karte SIM
Procesori CPU Apple A9
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.8GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
RAM 2GB
Madhesia e Ekranit 4.7"
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 64GB

Produktet që keni parë

Reviews (0)