57 990 Lekë


Përshkrimi

Iphone 7 Plus nga Apple Produkt i perdorur ne gjendje shuem te mire. Ekran me madhesi 5.5" IPS LCD touchscreen me rozulicion 1080x1920 Dual kamera 12MP +12MP ndersa selfie 7MP. Face detection dhe HDR Memoria 32GB dhe 3 GB RAM , nderkohe nuk ka vend per karte memorie Procesori Quad-core 2.34 GHz. Operon me sistemin operativ iOS 10.0.1, , update deri tek iOS 12 Bateri 2900mAh per perdorim...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 24322

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
90 Lekë
290 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Iphone 7 Plus nga Apple

Produkt i perdorur ne gjendje shuem te mire.

Ekran me madhesi 5.5" IPS LCD touchscreen me rozulicion 1080x1920

Dual kamera 12MP +12MP ndersa selfie 7MP. Face detection dhe HDR

Memoria 32GB dhe 3 GB RAM , nderkohe nuk ka vend per karte memorie

Procesori Quad-core 2.34 GHz. Operon me sistemin operativ iOS 10.0.1, , update deri tek iOS 12

Bateri 2900mAh per perdorim ditor me 1 karikim te plote. Kohe bisede mbi 21 ore, standby mbi 384 ore (3G) dhe muzike mbi 60 ore

Specifikat

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Sistemi Operativ iOS 10.0.1
Karta SIM 1 karte SIM
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit 2.34Ghz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore 7MP
RAM 3GB
Madhesia e Ekranit 5.5"
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 32 GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.