34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

Iphone 8+ i markes Apple. I perdorur ne gjendje shume te mire.

Karikuesi i perfshire ne cmim.

Telefoni ka memorie 64GB dhe 3 GB RAM.

Me madhesi ekrani 5.5" IPS LCD...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

Nuk ka me gjendje

Referenca: 37546

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
18 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
- 1000 L
20 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
- 1000 L
11 990 Lekë
12 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1000 L
22 990 Lekë
23 990 Lekë
2 ne stok
- 2000 L
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (39)
1 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
24 900 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
12 490 Lekë
Shitur (25)
Nuk ka me gjendje
18 900 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
12 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
134 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
29 900 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
9 990 Lekë
Shitur (47)
Nuk ka me gjendje
6 490 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
19 490 Lekë
I disponueshëm
41 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
New
11 990 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok

Përshkrimi

Iphone 8+ i markes Apple. I perdorur ne gjendje shume te mire.

Karikuesi i perfshire ne cmim.

Telefoni ka memorie 64GB dhe 3 GB RAM.

Me madhesi ekrani 5.5" IPS LCD touchscreen me rezolucion 1080 x 1920 pixels

Operon me sistemin operativ iOs 11. Procesor Hexa-core (2x Monsoon + 4x Mistral) 

Kamera kryesore e telefonit double 12MP ndersa selfie 7MP per fotografi cilesore

Kapaciteti i baterise 2691 mAh. Opsione te tjera Fingerprint, iMessage

Mban bateri deri ne 21 ore kohe bisede dhe mbi 60 ore muzike

Specifikat

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Madhesia e Ekranit 5.5"
Modeli i Telefonit Iphone 8 plus
Networking WiFi, 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 64GB

Produktet që keni parë

Reviews (0)