62 990 Lekë
64 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Iphone 8+ i markes Apple. I perdorur ne gjendje shume te mire

Telefoni ka memorie 64GB dhe 3 GB RAM.

Me madhesi ekrani 5.5" IPS LCD touchscreen me rezolucion 1080 x 1920...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 37546

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Iphone 8+ i markes Apple. I perdorur ne gjendje shume te mire

Telefoni ka memorie 64GB dhe 3 GB RAM.

Me madhesi ekrani 5.5" IPS LCD touchscreen me rezolucion 1080 x 1920 pixels

Operon me sistemin operativ iOs 11. Procesor Hexa-core (2x Monsoon + 4x Mistral) 

Kamera kryesore e telefonit double 12MP ndersa selfie 7MP per fotografi cilesore

Kapaciteti i baterise 2691 mAh. Opsione te tjera Fingerprint, iMessage

Mban bateri deri ne 21 ore kohe bisede dhe mbi 60 ore muzike

Specifikat

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Madhesia e Ekranit 5.5"
Modeli i Telefonit Iphone 8 plus
Networking WiFi, 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 64GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
41 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
39 890 Lekë
I disponueshëm
26 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
19 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
38 790 Lekë
I disponueshëm
26 490 Lekë
26 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
19 990 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
9 990 Lekë
2 ne stok
36 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (3)
1 ne stok
23 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (8)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
21 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
SHITUR
13 490 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
11 490 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 5500 L
Shitur (2)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 8000 L
1 ne stok
14 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 1000 L
1 ne stok
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
1 ne stok
26 490 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3500 L
Shitur (2)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al