26 900 Lekë
29 900 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

RealMe 6

8 GB RAM 

Memorie e brendshme 128 GB e zgjerueshme deri në 256 GB

Kamera e pasme 64MP+8MP+2MP+2MP | Kamera e përparme 16 MP

16.51 centimetra (6.5-inç) Ekran Full HD+ LCD me rezolucion 2400 x 1080 piksele, dendësi 405 piksel dhe mbështetje me ngjyra 16,7 | sensori i gjurmëve të gishtërinjve anësorë

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 60670

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
11 490 Lekë
12 490 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2000 L
29 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (45)
4 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
- 3000 L
11 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (42)
1 ne stok
SHITUR
18 990 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
6 490 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (30)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
69 990 Lekë
I disponueshëm
18 900 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
75 590 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
8 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
I disponueshëm
17 990 Lekë
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
21 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
19 990 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
57 000 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok

Përshkrimi

Ekran Ultra Smooth 90Hz
Përvoja e qetë
Shkalla super e lartë e rifreskimit 90Hz e bën çdo lëvizje rrëshqitjeje të butë si mëndafshi. Me ekran 16.5cm (6.5 inç) dhe raport ekran-trup deri në 90.5%, përdoruesit janë në gjendje të zhyten në përvojën argëtuese. *
90.5%

Kamera e përparme 16 MP ultra e qartë plotëson nevojat tuaja të verifikuara për selfie me hapje F2.0, duke mbështetur modalitetin e zgjuar të bukurisë, Bokeh Effect, etj. Në veçanti, algoritmi krejt i ri i bukurisë i zhvilluar për gjini të ndryshme, lloje të ndryshme të lëkurës dhe forma dhe tipare të ndryshme të fytyrës ju lejon të bëni lehtësisht selfie që tregojnë lëkurë natyrale dhe delikate.

Kamera Quad 64MP AI
Katër lente me forca specifike individuale

Sistemi Pro Kamera Quad 64MP, me rezolucion deri në 9280x6944, 119 ° Pamje me kënd shumë të gjerë me kënd të gjerë, Lente makro 4cm dhe Lente Portreti , e bën fotografimin shumë më argëtues dhe të gjithanshëm.

Rezolucion ultra 64MP

Rezolucion Super i Lartë, Pixel Super i Lartë

Lentet kryesore të realme 6 janë të pajisura me sensorin Samsung 64MP GW1. Zona e sensorit arrin 1/1.7 inç, dhe me hapje të madhe F1.8, ju mund të bëni fotografi të mira të ndritshme dhe të pastra edhe në dritë të ulët. Rezolucioni maksimal i daljes është 9280x6944, mos humbisni asnjë detaj të vetëm në figurë.

Kamera me kënd ultra të gjerë 119 °
Thyej kufirin vizual
Fusha e shikimit është 4 herë më e gjerë se zakonisht. Me realme 6, pavarësisht nëse doni të bëni fotografi të peizazheve madhështore, ndërtesave ose një grupi miqsh në festë, ju mund ta mbani kujtesën me një fotografi të vetme.

Super NightScape 2.0
Ndriçoni errësirën me një shkëlqim
realme 6 ka një komponent shumë të ndjeshëm të sensorit të dritës së kamerës, një përpunues të integruar të imazhit të avancuar dhe algoritme të optimizuara siç është zvogëlimi i zhurmës me shumë korniza. Mund të xhironi skena të ndritshme dhe të qarta të natës pa trekëmbësh.

Aplikacioni Soloop
Regjistroni në çdo kohë Smart Vlog -un tuaj

Zgjidhni modelin tuaj të favorshëm përmes Aplikacionit Soloop dhe klipet emocionues do të zgjidhen automatikisht me muzikë të përshtatshme në sfond. Pastaj krijohet një Vlog profesional dhe argëtues me një klik të vetëm. Kaq e thjeshtë për tu regjistruar dhe treguar gëzimin e jetës.

Procesori Helio G90T
Performancë e jashtëzakonshme. E krijuar për lojëra.

Procesori i fuqishëm, i projektuar për përvojën e shkëlqyer të lojës me celular, vjen me realme 6. Me kombinimin e CPU-së së përditësuar më të fundit, GPU, RAM super të shpejtë dhe AI ​​të fuqishëm, realme 6 sjell përvojë të qetë për dashamirët e lojërave mobile.

Hyper Boost
Rritja e kornizës dhe rritja e prekjes

Hyper Boost , Luaj falas. Frame Boost lëshon performancën e plotë të shpejtësisë së kornizës, duke siguruar parashikim inteligjent të skenarëve të luftimit të regjimentit me intensitet të lartë. Touch Boost ju jep shpejtësi të plotë dhe të lezetshme të lojërave.

Ngarkesë blici 30W
Plotësoni plotësisht në një orë

Bateri masive 4300mAh brenda realme 6, siguron jetëgjatësi të baterisë gjatë gjithë kohës. Efikasitet më i lartë i karikimit, më pak çështje të ngrohjes. Me mbrojtje me pesë shtresa, karikues flash 30W dhe bateria ruajnë shqetësimin tuaj të sigurisë.

Dizajn i vërtetë
Frymëzim nga Kometa

Frymëzuar nga kometa që ndan qiellin e errët të natës, dizajni i kometës së realme është jashtëzakonisht i ndritshëm dhe i shpejtë. Me teknologjinë e re të veshjes optike, shkëlqimi dhe ngopja e ngjyrës rritet me 60% dhe 50%, dhe efekti vizual është i ndritshëm dhe tërheqës për sytë.*

Produktet që keni parë

Reviews (0)