21 990 Lekë


Përshkrimi

  • Telefon Samsung Galaxy A20
  • Dual SIM
  • Kapaciteti 32GB dhe Ram 3GB
  • Kamera 13MP + 5MP (Dual) dhe kamera selfie 8MP
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 36931

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Smartphone Samsung Galaxy A20, me 2 karta. Garancia 2 vit.

Memorie 32GB dhe Ram 3 GB.

Madhesia e ekranit te telefonit eshte 6.4'' Super AMOLED.

Operon me sistemin operativ Android 9.0 (Pie).

Procesori Octa-core (2x1.6 GHz & 6x1.35 GHz).

Madhesia e kamerave eshte 13MP + 5MP (Dual) dhe kamera selfie 8MP.

Kapaciteti i baterise eshte 4000 mAh.

Permasat 158.4 x 74.7 x 7.8 mm.

Galaxy A20

Go big on a big screen

Dual cameras for epic moments

Wide angle

Stay powered longer

Made to focus

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 6.4''
Sistemi Operativ Android 9.0 (Pie)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 3 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore (Dual) 13MP + 5MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 8 MP

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

50 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 9000 L
3 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
41 990 Lekë
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
39 890 Lekë
I disponueshëm
19 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
38 790 Lekë
I disponueshëm
23 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (9)
2 ne stok
26 990 Lekë
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
6 490 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
26 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 690 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
9 990 Lekë
2 ne stok
36 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (3)
1 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
21 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
13 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
14 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
9 290 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 3700 L
Shitur (31)
3 ne stok
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 8000 L
1 ne stok
14 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 1000 L
1 ne stok
17 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
1 ne stok
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (2)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

super shpejt dhe telefoni me qese

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al