26 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

Samsung Galaxy A6 2018. Garancia 2 vjet Me dy karta Sim Nano. Madhesia e ekranit 5.6'' Super Amoled me rezolucion 720 x 1480 pixel Telefoni operon me sistemin operativ Android 8.0 Oreo. Porcesori Octa Core me shpejtesi 1.6GHZ Memoria e brendshme eshte 32GB dhe RAM 3GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB Kamera kryesore eshte me rezolucion 16MP ndersa dytesorja 16MP Per foto dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28903

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Samsung Galaxy A6 2018. Garancia 2 vjet

Me dy karta Sim Nano. Madhesia e ekranit 5.6'' Super Amoled me rezolucion 720 x 1480 pixel

Telefoni operon me sistemin operativ Android 8.0 Oreo. Porcesori Octa Core me shpejtesi 1.6GHZ

Memoria e brendshme eshte 32GB dhe RAM 3GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 16MP ndersa dytesorja 16MP

Per foto dhe video sa me te bukura dhe cilesore

Kapaciteti i baterise 3000 mAh

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Sistemi Operativ Android 8.0 (Oreo)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 3 GB
Procesori CPU Octa-Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 16 MP
Kamera Ballore 16 MP

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.