20 990 Lekë


Përshkrimi

Smartphone i markes Samsung modeli Galaxy J5 (2017) Telefoni operon me sistemin operativ Android 7.0 (Nougat) Ka ekran me madhesi 5.2". Dy karta sim Nano Memoria e brendshme eshte 16GB dhe RAM 2GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB Kamera kryesore eshte me rezolucion 13MP dhe selfie 13MP per foto sa me cilesore dhe te qarta Kapaciteti i baterise 3000 mAh

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 26964

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Smartphone i markes Samsung modeli Galaxy J5 (2017)

Telefoni operon me sistemin operativ Android 7.0 (Nougat)

Ka ekran me madhesi 5.2". Dy karta sim Nano

Memoria e brendshme eshte 16GB dhe RAM 2GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 13MP dhe selfie 13MP per foto sa me cilesore dhe te qarta

Kapaciteti i baterise 3000 mAh

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Rezolucioni 720x1280
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 2 karta SIM
RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 13 MP
Madhesia e Ekranit 5.2''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED
Memoria e Telefonit 16 GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
89 990 Lekë
I disponueshëm
82 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
24 990 Lekë
I disponueshëm
11 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (15)
I disponueshëm
26 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
3 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 8000 L
I disponueshëm
46 990 Lekë
2 ne stok
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
10 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (262)
2 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.