17 990 Lekë


Përshkrimi

Samsung modeli J7 V viti 2017  Produkt i perdorur ne gjendje shuem te mire. Ekran me madhesi 5.5" IPS LCD touchscreen me rozulicion 720x1280 Kamera kryesore 9MP ndersa selfie 5MP, LED flash Memoria 16GB dhe 2 GB RAM. Pranon karte memorie  micro SD deri ne 256 GB ne nje porte te dedikuar Procesori OctaCore 2.2GHz Cortex-A53. Operon me sistemin operativ Android 7.0.1 (Nougat) Bateri 3300mAh...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 22778

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Samsung modeli J7 V viti 2017 

Produkt i perdorur ne gjendje shuem te mire.

Ekran me madhesi 5.5" IPS LCD touchscreen me rozulicion 720x1280

Kamera kryesore 9MP ndersa selfie 5MP, LED flash

Memoria 16GB dhe 2 GB RAM. Pranon karte memorie  micro SD deri ne 256 GB ne nje porte te dedikuar

Procesori OctaCore 2.2GHz Cortex-A53. Operon me sistemin operativ Android 7.0.1 (Nougat)

Bateri 3300mAh per perdorim ditor me 1 karikim te plote

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Permasa e Ekranit (inch) 5.5"
Rezolucioni Rezolucioni 1280x720
Sistemi Operativ Android 7.0 Nougat
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.