15 990 Lekë


Përshkrimi

Smartphone i markes Samsung modeli Galaxy S5 Telefoni operon me sistemin operativ Android 4.4.2 (KitKat) Ka ekran me madhesi 5.1". Suporton nje karte SIM Micro Memoria e brendshme eshte 16GB dhe RAM 2GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB Kamera kryesore eshte me rezolucion 16MP dhe selfie 2MP per foto sa me cilesore dhe te qarta Kapaciteti i baterise 2800 mAh Telefoni eshte i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 27302

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Smartphone i markes Samsung modeli Galaxy S5

Telefoni operon me sistemin operativ Android 4.4.2 (KitKat)

Ka ekran me madhesi 5.1". Suporton nje karte SIM Micro

Memoria e brendshme eshte 16GB dhe RAM 2GB, ka vend per memory card micro SD deri ne 256GB

Kamera kryesore eshte me rezolucion 16MP dhe selfie 2MP per foto sa me cilesore dhe te qarta

Kapaciteti i baterise 2800 mAh

Telefoni eshte i perdorur por ne nje gjendje shume te mire

Vjen se bashku me karikuesin

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
Sistemi Operativ Android 4.4.2 (KitKat)
Karta SIM 1 karte SIM
RAM 2 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit 2.5 GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 16 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Madhesia e Ekranit 5.1''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED
Memoria e Telefonit 16 GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.