26 990 Lekë


Përshkrimi

Samsung S7 i perdorur ne gjendje shume te mire Rezistent ndaj ujit deri ne 30 minuta Me memorie te brendshme 32 GB ndersa Ram 4 GB Ekran me madhesi 5.1inch SUPER AMOLED me nje trup qe pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj Procesor Quad core me shpejtesi 2.2GHz Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 12MGPixel dhe Front Selfie 5MGPixel Sistem operativ Android 6.0...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23690

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Samsung S7 i perdorur ne gjendje shume te mire

Rezistent ndaj ujit deri ne 30 minuta

Me memorie te brendshme 32 GB ndersa Ram 4 GB

Ekran me madhesi 5.1inch SUPER AMOLED me nje trup qe pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj

Procesor Quad core me shpejtesi 2.2GHz

Per video dhe foto te mahnitshme, kamera kryesore 12MGPixel dhe Front Selfie 5MGPixel

Sistem operativ Android 6.0 Marshmallow me 1 karte SIM nano

Suporton teknologjine 4G LTE, ju lejon ta shperndani internetin tuaj edhe ne paisje te tjera

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Sistemi Operativ Android 6.0 Marshmallow
Karta SIM 1 karte SIM
RAM 4 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 2.2GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Madhesia e Ekranit 5.1"
Rezolucioni 1440 x 2560
Networking 4G LTE
Teknologjia e Ekranit Super AMOLED HD
Memoria e Telefonit 32 GB

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
34 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.