34 990 Lekë


Përshkrimi

Samsung Galaxy S7 Edge Verizone I perdorur Me madhesi ekrani 5.5" dual edge Super AMOLED Rezolucioni 2560 x 1440 (Quad HD) Me memorie te brendshme 32GB + 4GB RAM suporton karte memorie micro SD mbi 256GB Kamera kryesore 12PM dhe selfie 5PM, per foto dhe video me cilesi shume te mire  Operon me sistemin operativ Android 6.0 Marshmallow Lidhje Wifi, bluetooth, Aux 3.5mm Procesori 2.3GHz +...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 23581

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Samsung Galaxy S7 Edge Verizone I perdorur

Me madhesi ekrani 5.5" dual edge Super AMOLED

Rezolucioni 2560 x 1440 (Quad HD)

Me memorie te brendshme 32GB + 4GB RAM suporton karte memorie micro SD mbi 256GB

Kamera kryesore 12PM dhe selfie 5PM, per foto dhe video me cilesi shume te mire 

Operon me sistemin operativ Android 6.0 Marshmallow

Lidhje Wifi, bluetooth, Aux 3.5mm

Procesori 2.3GHz + 1.6GHz Exynos 8890 octa core dhe 4GB RAM mundesojne shpejtesi ne perdorimin e telefonit ne internet dhe jo vetem

Mund te zgjidhni ngjyren qe deshironi

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Rezolucioni 14420 x 2560
Sistemi Operativ Android 6.0
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 4 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 12 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP
Madhesia e Ekranit 5.5''
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit AMOLED

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

58 990 Lekë
61 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
111 990 Lekë
I disponueshëm
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
25 990 Lekë
1 ne stok
46 990 Lekë
2 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
41 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
45 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
25 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 190 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
22 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
13 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
17 990 Lekë
23 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.