16 990 Lekë


Përshkrimi

  • Telefon Samsung Galaxy A10
  • Kapacitet 32GB dhe Ram 2GB
  • Dual SIM
  • Madhesia kamerave eshte 13MP dhe kamera selfie 5MP
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 39065

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Përshkrimi

Smartphone Samsung Galaxy A10. Garancia 2 vit.

Memorie 32GB dhe Ram 2GB.

Eshte dual sim.

Madhesia e ekranit te telefonit eshte 6.2 inch.

Operon me sistemin operativ Android 9.0 (Pie).

Procesori Octa-core (2x1.6 GHz & 6x1.35 GHz) , Mali-G71 MP2.

Madhesia e kamerave eshte 13MP dhe kamera selfie 5MP.

Kapaciteti i baterise eshte 3400 mAh.

Permasat 155.6 x 75.6 x 7.9 mm.

Shenim: Produkti vjen pa kufje.

Nje ekran per nje pamje me te mire

A screen with a better view

Nje kamer per te fotografuar momente te bukura

A camera to capture the moment

Shijoni ne maksimum foto argetuese

Enjoy your photos to the fullest

Power for your everyday

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 2 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 6.2''
Sistemi Operativ Android 9.0 (Pie)
Karta SIM 2 karta SIM
Kapaciteti 32 GB
RAM 2 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Octa Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 13 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 5 MP

27 produkte te tjere ne te njejten kategori:

19 490 Lekë
21 990 Lekë
Kurseni 2500 L
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
39 890 Lekë
I disponueshëm
43 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
76 990 Lekë
78 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 690 Lekë
I disponueshëm
21 990 Lekë
25 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
I disponueshëm
43 990 Lekë
45 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
62 990 Lekë
67 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
41 990 Lekë
I disponueshëm
19 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
1 ne stok
14 990 Lekë
15 990 Lekë
Kurseni 1000 L
1 ne stok
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 8000 L
1 ne stok
50 990 Lekë
59 990 Lekë
Kurseni 9000 L
3 ne stok
27 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 4000 L
1 ne stok
36 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 7000 L
Shitur (3)
1 ne stok
35 990 Lekë
I disponueshëm
117 990 Lekë
I disponueshëm
135 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al