17 900 Lekë


Përshkrimi

Galaxy A12. Nga modelet me te reja, ekran me madhesi 6.5 inch me rezolucion HD+. Bateri 5000 mAh e pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 15W, e cila zgjat pergjat gjithe dites dhe nates. Procesor Octa-core. Kamera kryesore me kater lente, 48MP + 5MP + 2MP + 2MP dhe kamera selfie 8MP. Sensor per njohjen e shenjes se gishtit ne pjesen anesore te pajisjes. 

Ram 3GB

Memorie 32GB

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56046

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

6 produkte te tjere ne te njejten kategori:

35 990 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
SHITUR
28 990 Lekë
Shitur (23)
Nuk ka me gjendje
- 62490 L
SHITUR
54 500 Lekë
116 990 Lekë
Nuk ka me gjendje
- 64000 L
SHITUR
64 990 Lekë
128 990 Lekë
Nuk ka me gjendje
21 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
35 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok

Përshkrimi

Produktet që keni parë

Reviews (0)